Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Český pohár (oblastní) / Praha (Ládví)


kategorie: Juniorky
30. 5. 2020

Online rozpis utkání a výsledky: https://bit.ly/3gAgEmb

Kvalifikace bude odehrána až na 6 hracích kurtech.

--------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 26. 5: 2020:

Po dohodně s pořadatelem byla kvalifikace rozšířeno pro 18 týmů. Bude se hrát podle systému Q18-skup-1KO.

Šatny nebudou z důvodu rekonstrukce k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. Barbora Teplá Beachpoint z. s. 621
2 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. Linda Francová SK HAMR, z.s. 608.1
3 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 544.99 dvojí přihlášení (ČPm a ČPd)
4 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 526
5 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 439.95
6 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 429.5
7 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 370
8 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 356.03 DKP
9 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 320 oprava: DKA, nasazení 5 DKJ
10 Kristýna Průšová Beachklub Ládví z.s. Mariana Tomasová Beachklub Ládví z.s. 231.18 DKP
Kvalifikace
11 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 367.54
12 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 367.5
13 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 316.52
14 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 295
15 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 276.5
16 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 263.44
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. Markéta Roubová Beach Service club z.s. 249
18 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 248.97
19 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 247.01
20 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 231.07
21 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 229.05
22 Tereza Issová SK HAMR, z.s. Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 201.9
23 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 166.67
24 Viktorie Černá Beachklub Ládví z.s. Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 97.34
25 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. Lucie Pavlíčková Radotínský sportovní klub, z.s. 16.63
26 Veronika Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. Lucie Grančaiová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0
27 Michaela Cyrani Prague beach team, z.s. Lucie Knoblochová VK Lvi Praha, z.s. 0
28 Nicole Krutilová Beachklub Ládví z.s. Adéla Štorková Beachklub Ládví z.s. 0 DKP
Náhradník
29 Tereza Uhlířová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. Adéla Martincová Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 0
30 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. Adéla Petříková Beachklub Ládví z.s. 0
31 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. Sofia Thorová Prague beach team, z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018