Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Lemansport Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
30. 5. 2020 - 31. 5. 2020

Online vysledky


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Poznámka 19. 5. 2020:

Dvojí přihlášení na LP a ČP dospělých je možné. Tým přihlašujicí se na oba turnaje tento fakt oznámí na zverina@cvf.cz.

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 348.5
2 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 302.67 dvojí přihlášení (LP a ČP)
3 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 296.74
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Iveta Miranda SVK 277.65 dvojí přihlášení (LP a ČP)
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. Beáta Ročková Beach Service club z.s. 240.5 dvojí přihlášení (LP a ČP)
6 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 231.17 dvojí přihlášení (LP a ČP)
7 Anna Křížová SK HAMR, z.s. Petra Mihálová Beach Service club z.s. 217.23
8 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 216.39
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 205.24
10 Tereza Perušičová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 204.79 dvojí přihlášení (LP a ČP)
11 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 172.5 dvojí přihlášení (LP a ČP)
12 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 154.75
13 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 144.53 Hráčka 2: dvojí přihlášení (LP a ČP)
14 Daniela Votroubková Beachklub Ládví z.s. Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 128.6
15 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Petra Píclová SK HAMR, z.s. 113.59
16 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 109.15
17 Vanda Steinová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 90
18 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 82.67 dvojí přihlášení (LP a ČP)
Kvalifikace
19 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. Kristýna Hušková SK Hlincovka, z.s. 41.67
20 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. Monika Valková SK Hlincovka, z.s. 6
21 Klára Kuníková VK Brno, z.s. Adéla Benediktová VK Prostějov, spolek 0
22 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 0
23 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 0
24 Adéla Nečesaná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Barbora Márová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0
25 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek Lenka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 0
26 Anna Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Kateřina Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0
27 Žaneta Foxová Studio Sport z.s. Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0
28 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0
29 Viktorie Gogová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Tereza Slavíková VK Prostějov, spolek 0
30 Lenka Knorová VK Prostějov, spolek Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018