Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pohár ČVS, Brno

21. 7. 2011 - 24. 7. 2011
začátek kvalifikace čtvrtek 14:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 45.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 45.00
3 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
4 Barbora Jeřábková 35.00 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 35.00
5 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Šárka Židová 30.00
6 Kristýna Hejlová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 30.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
7 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Kateřina Tychnová Tělocvičná jednota Sokol Michle 25.00
8 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 25.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
9 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
10 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 20.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 20.00
11 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 20.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 20.00
12 Veronika Nucová Volejbal Přerov, z.s. 20.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00
13 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 15.00 Karolína Řeháčková Beach Service club z.s. 15.00
14 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00 Klára Pecháčková Beach Service club z.s. 15.00
15 Ilona Šotkovská 15.00 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00
16 Lucie Vykydalová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
17 Michaela Trubačová TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 10.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 10.00
18 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00
19 Veronika Sobotková Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno 10.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 10.00
20 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 10.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00
21 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 5.00 Vanda Vydrová 5.00
22 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 5.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
23 Lucie Korbelová 5.00 Šárka Hamrusová TJ OP Prostějov 5.00
24 Markéta Krotká Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 5.00 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 5.00
25 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 5.00 Kateřina Staniczková Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 5.00
47 Natália Dubovcová SVK 0.00 Dominika Nestarcová 0.00
48 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00
49 Hana Kotounová VK Prostějov, spolek 0.00 Michaela Hanáková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0.00
50 Zuzana Šajmovičová 0.00 Martina Sláviková SVK 0.00
© ČVS 2015-2018