Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Český pohár 1* / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
30. 5. 2020 - 31. 5. 2020

Online vysledky


Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. Adam Štoček "SK Prosek Praha" 4697
2 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. Jan Berčík Prague beach team, z.s. 1926
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. Leo Williams RSA 963.8 (+837.00) startovne na miste
4 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. Luke Smith AUS 1782 startovne na miste
5 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 349 DKA
6 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. Dominik Samec SK HAMR, z.s. 1541
7 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1497
8 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 1456.6
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1247.6
10 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1159.75
11 František Knobloch Prague beach team, z.s. Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1108
12 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. Martin Douda TJ Orion Praha, z.s. 1059.17
13 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. Jakub Gála Vavřinec Kladno o.s. 978.5
14 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 750.33
15 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 735.83
16 David Kufa SK HAMR, z.s. Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 709.63
17 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. Přemysl Kubala Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 652.73
18 Martin Bárta Beach Service club z.s. Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 644.67
19 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 509.63
20 Ján Namešanský SVK Michal Hovorka SVK 504
21 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 503.67
22 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 500.75
23 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 481.75
24 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 75.25 DKP
25 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. Matěj Svárovský Beachclub Strahov, z.s. 46.68 DKP
26 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 34.01 DKP
Kvalifikace
27 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 452.22
28 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 400.7
29 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 393.29
30 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 389.9
31 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 357
32 Josef Kantár Prague beach team, z.s. Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 314.89
33 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 308
34 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 297.65
35 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 297.5
36 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 274.92
37 Matěj Ruml Beach Service club z.s. Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 265.77
38 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 247
39 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 238.23
40 Davide Pellegrino ITA Gianluca Pellegrino ITA 223.16
41 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 218.83
42 Lukáš Koldovský TJ Orion Praha, z.s. Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 59.84 DKP
Náhradník
43 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. Jan Beran Beach Service club z.s. 191.3
44 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 186.07
45 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. Jan Kučera Prague beach team, z.s. 178.17
46 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. Ondrej Spisiak SVK 162.9
47 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 159.33
48 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 147.17
49 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 101.76
50 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 86.92
51 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 74.48
52 Ondřej Suchý VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. Michal Červený VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 45
53 Jiří Kraffer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40
54 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 39.76
55 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 17.34
56 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018