Český pohár 1* / Pňov - Předhradí


kategorie: Muži
27. 6. 2020 - 28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/380ugU5

Poznámka 24. 6.:

OPRAVA! Kvalifikace bude zahajena v pátek v 15:00!

Poznámka 11. 6. 2020:

Hrací model hlavní soutěže byl změnen na H24-skup-1KO.

Poznámka 8. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 70.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 49.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 49.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00 Leo Williams RSA 42.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 42.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00
5 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00
5 Marek Ludha SVK 42.00 Luboš Nemec SVK 42.00
9 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 28.00
9 Ján Namešanský SVK 28.00 Michal Hovorka SVK 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 28.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 28.00
9 Filip Habr Kladno volejbal cz 28.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 28.00
9 Jakub Ihnát SVK 28.00 Filip Gavenda SVK 28.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Jan Malý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 14.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 14.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 14.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 14.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 14.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00
17 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 14.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 14.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 14.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 7.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 7.00
25 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 7.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 7.00
27 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 3.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.50
27 Jan Svoboda VK Lvi Praha, z.s. 3.50 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 3.50
27 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 3.50
27 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 3.50
27 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
27 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 3.50 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 3.50
27 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 3.50 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018