Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Muži
12. 7. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3290T0T

-------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 7. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00 na 3 hracích kurtech.

Poznámka 24. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomasz Jaroszczak POL 40.00 Martin Chiniewicz POL 40.00
2 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 36.00
3 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 32.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 32.00
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
5 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
5 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00
5 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 16.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 16.00
9 David Svrček Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 16.00 Ondřej Mach Volejbalový klub Ostrava, z.s. 16.00
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Patrik Malios Beach Service club z.s. 12.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00
13 Šimon Kubrycht SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00 Trung Hieu Hoang SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00
13 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
17 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
19 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 4.00 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 4.00
19 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 4.00 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 4.00
19 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 4.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 4.00
19 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 4.00 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 Michal Dvořáček "SK Prosek Praha" 4.00 Tomáš Dvořáček SK Dansport Praha, z.s. 4.00
19 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.00 Jiří Moučka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.00
19 Matěj Kollár SVK 4.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
© ČVS 2015-2018