Texoll Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
25. 7. 2020 - 26. 7. 2020

ONLNE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2Eb0XDm

----------------------------------------------------------

 

Poznámka 24. 7. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Poznámka 22. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 40.00
2 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00
4 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 28.00
5 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 24.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 24.00 Lívia Orišková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00
5 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
9 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 16.00
9 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Viktorie Gogová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00 Tereza Slavíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 16.00
9 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
17 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018