Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
27. 6. 2020 - 28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3dvAbS9

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

----------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 23. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 120.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 120.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Ľubica Šipošová SVK 96.00 Eva Eleková SVK 96.00
4 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 84.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 84.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Jana Šimanicová SVK 72.00 Barbora Tokošová SVK 72.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 48.00
9 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 48.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 48.00
9 Aleksandra Chyla POL 48.00 Kinga Legieta POL 48.00
9 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 48.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 48.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
9 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Brno, z.s. 24.00
17 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00
17 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
25 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Iveta Miranda SVK 12.00
25 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
33 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
35 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 3.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 3.00
35 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3.00 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 3.00
35 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 3.00 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 3.00
35 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 3.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 3.00
35 Klára Selicharová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 3.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 3.00
35 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
35 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 3.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
35 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 3.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018