Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Ženy
5. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NpBaOjKWSYTt0Zzaj5AgTtTMQIMw05rs0BSYSZsMWnY/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 4. 7.:

Hlavni soutez se bude hrat hodelem H16-modskup s pevnym nasazenim.

Poznámka 1. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00.

Poznámka 30. 5. 2020:

Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 40.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 40.00
2 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 32.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 28.00
5 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Šárka Pavelková TJ Slavoj Praha, spolek 24.00 Zuzana Kozlerová Beachwell Pelhřimov 24.00
5 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 24.00
5 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 24.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 24.00
9 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 16.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 16.00
9 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 16.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
13 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 12.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 12.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 8.00 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Lenka Langhammerová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 8.00 Dominika Koubová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 8.00
19 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 4.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
19 Vanda Steinová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 4.00 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 4.00
19 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 4.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 4.00
19 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
19 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Alžběta Jílková Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018