SMJ Český pohár 1* / Jihlava


kategorie: Ženy
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/39eZibD

----------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 29. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
2 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 56.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 56.00
4 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 49.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 49.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Jana Šimanicová SVK 42.00 Klára Faltínová VK Brno, z.s. 42.00
7 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 35.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 35.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 28.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 28.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 28.00
9 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 28.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
13 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 21.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 21.00
13 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 21.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 21.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
17 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 14.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 14.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 14.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 14.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Veronika Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 14.00 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 14.00
17 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 14.00
17 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Kristýna Brožová Beachwell Pelhřimov 14.00 Zuzana Kozlerová Beachwell Pelhřimov 14.00
© ČVS 2015-2018