Český pohár 1* / Litoměřice


kategorie: Muži
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS UTKÁNÍ A VÝSLEDKY: https://bit.ly/30iQw8b

--------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 15. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Poznámka 30. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 70.00
2 František Knobloch Prague beach team, z.s. 63.00 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 56.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 49.00 Leo Williams RSA 49.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Michał Korycki POL 42.00 Jarosław Lech POL 42.00
7 Jakub Vála Beach Service club z.s. 35.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 35.00
7 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 35.00
9 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 28.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 28.00
9 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 28.00
9 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 28.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 21.00
13 Martin Bárta Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 21.00
13 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
13 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 21.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 14.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00
17 Matěj Kollár SVK 14.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 14.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 14.00
17 Jan Bíl Beachpoint z. s. 14.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 14.00
17 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 14.00
25 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Václav Härting Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 7.00 Jan Rožec Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 7.00
25 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00
25 Davide Pellegrino ITA 7.00 Gianluca Pellegrino ITA 7.00
25 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 7.00
25 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 7.00 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018