Letní pohár / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
4. 7. 2020

online vysledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11RX9wVD3ouB4G5abfKJghWM2fE1PIyEdzHiogShUym4/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 1. 7.:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00.

Poznámka 28. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Simona Janečková VK Brno, z.s. 36.00
3 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Kylie Neuschaeferová VK Prostějov, spolek 32.00
4 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 28.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 28.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
5 Alice Resová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Brno, z.s. 24.00
9 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
9 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 16.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 16.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Valerie Dvorníková Volejbal Kroměříž, z.s. 16.00
9 Anna Sulej POL 16.00 Karina Jakuc POL 16.00
13 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 12.00 Kristýna Dekařová Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 12.00 Lenka Zabloudilová TJ OP Prostějov 12.00
13 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 12.00
13 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Daniela Čermáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Monika Valková SK Hlincovka, z.s. 8.00 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 8.00
17 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 8.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Nikola Linhartová VK Prostějov, spolek 8.00
© ČVS 2015-2018