Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Domyno)


kategorie: Ženy
10. 10. 2020

Poznámka 7. 10. 2020:

Dle Hracího řádu beachvolejbalových soutěží ABV ČVS pro období 2020 / 2021, Článku 3, odstavce 2 se turnajů ABV dospělých a regionálních halových turnajů dospělých se smí zúčastnit pouze hráči, kteří jsou starší než je věková kategorie U16. Tj. hráči narození 31. 12. 2004 a dříve (platí v roce 2020).

----------------------------------------------------------------

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 25.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 22.50 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 22.50
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.25 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.25
4 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.23 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 18.23
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.40 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.40
6 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 16.40 Tereza Dražanová Beachwell Pelhřimov 16.40
7 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 14.75 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 14.75
7 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.75 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.75
9 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.29 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 13.29
10 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 13.29 Zuzana Kozlerová Beachwell Pelhřimov 13.29
11 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 13.29 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.29
11 Katarina Kapralova SVK 13.29 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 13.29
13 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 11.96 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 11.96
14 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 11.96 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 11.96
15 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.96 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.96
15 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.96 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.96
101 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 13.29 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 13.29
102 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 11.96 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 11.96
103 Dominika Koubová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.76 Lenka Langhammerová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 10.76
104 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 9.69 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 9.69
105 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 8.97 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 8.97
106 Aneta Štěpánková Beachclub Strahov, z.s. 8.97 Rozálie Tušlová Prague beach team, z.s. 8.97
107 Daniela Mottlová Prague beach team, z.s. 7.85 Dominika Hroníková Prague beach team, z.s. 7.85
© ČVS 2015-2018