Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

MČR, Opava

17. 7. 2010 - 18. 7. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 90.00
3 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00
4 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 70.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 70.00
5 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 60.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 60.00
6 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 60.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Michaela Holystová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
8 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 50.00
9 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 40.00 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Šárka Židová 40.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 40.00
12 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 40.00 Veronika Dostálová VK Dukla Liberec 40.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 30.00
14 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 30.00 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 30.00
15 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 30.00
16 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 30.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018