Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

MČR, Chodov

27. 8. 2011 - 28. 8. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00
2 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 90.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00 Šárka Židová 80.00
4 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 70.00
5 Karolína Řeháčková Just Sport and fun z.s. 60.00 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 60.00
6 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 60.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 50.00
7 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 50.00
8 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 50.00
9 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 40.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00
10 Barbora Jeřábková 40.00 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00
11 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 40.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00
12 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00
13 Ilona Šotkovská 30.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 30.00
14 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 30.00 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 30.00
15 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
16 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Lucie Luftová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 30.00
© ČVS 2015-2018