Ideastav Cup


kategorie: Ženy
21. 7. 2012 - 22. 7. 2012
Přihlášky (registrace) na turnaj Ideastav Cup se provádějí pouze na adrese www.ideastavcup.cz přímo u pořadatele turnaje. Termín uzávěrky přihlášek je v pondělí 16.7.2012 ve 20:00 hodin

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
3 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
5 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 30.00 Ludmila Jelínková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 30.00
6 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 30.00
7 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 25.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 25.00
8 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00 Veronika Nucová 25.00
9 Eva Lančaričová SVK 20.00 Tereza Špetlíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
10 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 20.00
11 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00
12 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Pavla Rozkydálková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 20.00
14 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 15.00
15 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 15.00
16 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Nora Havlínová 10.00
18 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 10.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 10.00
20 Silvia Poszmiková SVK 10.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 10.00
23 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00 Veronika Divinová Sportovní klub Meteor Praha 10.00
24 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 10.00
27 Linda Szebenyiová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 2.50 Xénia Křížová 2.50
28 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 2.50 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 2.50
32 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 2.50 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018