Ideastav Cup


kategorie: Muži
21. 7. 2012 - 22. 7. 2012
Přihlášky (registrace) na turnaj Ideastav Cup se provádějí pouze na adrese www.ideastavcup.cz přímo u pořadatele turnaje. Termín uzávěrky přihlášek je v pondělí 16.7.2012 ve 20:00 hodin

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Jan Ostrý Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 0 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 50.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 50.00
2 David Kufa SK HAMR, z.s. 45.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 45.00
3 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Michal Finger VK Lvi Praha, z.s. 35.00
5 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00
6 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 25.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 25.00
8 Petr Sedláček 25.00 Viktor Pak 25.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
10 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 20.00 Peter Pláteník BEACHVOLLEY SPORT z.s. 20.00
11 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 20.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
12 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 20.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 20.00
13 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00 Miloslav Marel Volejbal Praga, z.s. 15.00
14 Miroslav Mooz Chlumecká sportovní, z.s. 15.00 Petr Minařík Volejbal.Kladno.cz s.r.o. 15.00
15 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 15.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 15.00
16 Marek Šimko START B6, z.s. 15.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 15.00
17 Ondřej Michálek Club Sport Vítkov, z.s. 10.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00
18 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00 Matěj Kollár SVK 10.00
19 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.00 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 10.00
20 Michal Palas Beach Service club z.s. 10.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 10.00
23 Petr Kovařík Tělovýchovná jednota Jiskra Tanvald, z.s. 10.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
25 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 5.00
26 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 5.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 5.00
27 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Milan Hadrava SK HAMR, z.s. 2.50
30 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 2.50 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50
32 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.50 Michal Michajlec 2.50
© ČVS 2015-2018