Český pohár / Koryčany


kategorie: Muži
15. 6. 2013 - 16. 6. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK NENÍ! PÁRY NA 24. A 25. MÍSTĚ SE UTKAJÍ O POSLEDNÍ POSTUPOVÉ MÍSTO V SOBOTU V 08:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 35.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 35.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 31.50 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 31.50
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 28.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 28.00
4 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.50 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.50
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 21.00 Jakub Veselý VK Dukla Liberec 21.00
6 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
7 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 17.50 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.50
8 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 17.50
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 14.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 14.00
10 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 14.00
11 Matyáš Démar Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 14.00
12 Lukáš Gucký Sportovní klub Meteor Praha 14.00 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 14.00
13 Michal Hons Prague beach team, z.s. 10.50 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.50
14 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 10.50 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.50
15 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.50 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.50
16 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 10.50 Martin Caban Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 10.50
17 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 7.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 7.00
18 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 7.00 Marek Šimko START B6, z.s. 7.00
19 Tomáš Váňa 7.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 7.00
20 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.00
21 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 7.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 7.00
22 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 7.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 7.00
23 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00 Tomáš German TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00
24 Radomír Vinkler Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Michael Mark 7.00
25 Tomáš Ostranský TJ TESLA BRNO z.s. 3.50 Ondřej Němec Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 3.50
© ČVS 2015-2018