IDEASTAV CUP Český pohár / Praha (Pankrác, Domyno)


kategorie: Muži
20. 7. 2013 - 21. 7. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 55.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 55.00
2 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.50 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.50
3 David Kufa SK HAMR, z.s. 44.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 44.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 38.50 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 38.50
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 33.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 33.00
6 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 33.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 33.00
7 Petr Sedláček 33.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 33.00
8 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 33.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 33.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.00 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.00
10 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.00
11 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 22.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 22.00
12 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 22.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 22.00
13 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 22.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 22.00
14 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 22.00
15 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 22.00 Marek Šimko START B6, z.s. 22.00
16 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 22.00 Lukáš Gucký Sportovní klub Meteor Praha 22.00
17 Viktor Pak 16.50 Miloslav Marel Volejbal Praga, z.s. 16.50
18 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.50 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.50
19 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.50 Martin Caban Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.50
20 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.50 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 16.50
21 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 16.50 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 16.50
22 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.50 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.50
23 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 16.50 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.50
24 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 16.50 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 16.50
25 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 11.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 11.00
26 Štěpán Skopový Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00 Pavel Krč 11.00
27 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 11.00 Jiří Kratochvíl SK HAMR, z.s. 11.00
28 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 11.00 Petr Šanda TJ NETOLICE 1892, z.s. 11.00
29 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00
30 Martin Kubišta Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 11.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 11.00
31 Ondřej Němec Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 11.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 11.00
32 Michal Rázek 11.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00
33 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 5.50 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 5.50
34 David Hroníček Prague beach team, z.s. 5.50 Michal Hons Prague beach team, z.s. 5.50
35 Filip Masri Prague beach team, z.s. 5.50 Jakub Heřman Tělovýchovná jednota PRAGA 5.50
36 Radomír Vinkler Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.50 Milan Vodička Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.50
37 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 2.75 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 2.75
38 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.75 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 2.75
39 Luboš Andert TJ Šumperk, z.s. 2.75 Martin Úbl Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 2.75
40 Daniel Šlahař Prague beach team, z.s. 2.75 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 2.75
© ČVS 2015-2018