Český pohár / Brno


kategorie: Ženy
18. 5. 2013 - 19. 5. 2013
PROPOZICE KVALIFIKACE V PÁTEK 17.5.2013 OD 14:00!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 35.00
2 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 31.50 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 31.50
3 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 28.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
4 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.50 Veronika Nucová 24.50
5 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
6 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 21.00
7 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 17.50 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 17.50
8 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 17.50 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 17.50
9 Michaela Vorlová 14.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 14.00
10 Simona Valášková 14.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 14.00
11 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 14.00
12 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 14.00 Šárka Židová 14.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.50 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 10.50
14 Hana Třešňáková 10.50 Barbora Pilátová 10.50
15 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.50 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.50
16 Markéta Krotká Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 10.50 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 10.50
17 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 7.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
18 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 7.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 7.00
19 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 7.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
20 Lucie Suchanová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 7.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 7.00
21 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 7.00 Renata Jakubcová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 7.00
22 Tereza Ansorgeová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 7.00 Žaneta Kalmárová Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.00
23 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 7.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
24 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 7.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.50
26 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.50 Barbora Třešňáková 3.50
27 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 3.50 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.50
28 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 1.75 Eva Vingrálková TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 1.75
29 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 1.75 Markéta Kukučová Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 1.75
30 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1.75 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 1.75
© ČVS 2015-2018