IDEASTAV CUP Český pohár / Praha (Pankrác, Domyno)


kategorie: Ženy
20. 7. 2013 - 21. 7. 2013

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 55.00
2 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 49.50 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 49.50
3 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 44.00 Michaela Formánková Beachklub Ládví z.s. 44.00
4 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 38.50 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 38.50
5 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 33.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 33.00
6 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 33.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 33.00
7 Hana Třešňáková 33.00 Barbora Pilátová 33.00
8 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 33.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 33.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 22.00 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 22.00
10 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 22.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 22.00
11 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 22.00 Renata Konopková Prague beach team, z.s. 22.00
12 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 22.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 22.00
13 Simona Valášková 22.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 22.00
14 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 22.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 22.00
15 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 22.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 22.00
16 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 22.00 Ludmila Jelínková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 22.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 16.50 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.50
18 Markéta Krotká Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 16.50 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 16.50
19 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 16.50 Nora Havlínová 16.50
20 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 16.50 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 16.50
21 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.50 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 16.50
22 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.50 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.50
23 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.50 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 16.50
24 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 16.50 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 16.50
25 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 11.00 Markéta Nedbálková 11.00
26 Veronika Šnellyová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 11.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 11.00
27 Zuzana Procházková 11.00 Tereza Špetlíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.00
28 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 11.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 11.00
© ČVS 2015-2018