Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha

17. 8. 2013 - 18. 8. 2013
PROPOZICE Začátek kvalifikace v 16:00. Rozpis utkání v článku "Staropramen Cool Super Cup v Praze 16.-18.8.2013 - rozpis utkání" na cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 100.00
3 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 80.00 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 80.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Patricia Missottenová TJ Energetik Chvaletice z.s. 70.00
5 Karolína Řeháčková Just Sport and fun z.s. 60.00 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
6 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 60.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 50.00
8 Kateřina Valková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Kristýna Adamčíková VK Prostějov, spolek 50.00
9 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00 Klára Zelinková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 40.00
13 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00
14 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 30.00
15 Barbora Pilátová 30.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 30.00 Lenka Kurtinová Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 30.00
17 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Gabriela Andrýsková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
18 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 20.00 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 20.00
19 Nora Havlínová 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
20 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
21 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.00 Lenka Cimpová Prague beach team, z.s. 10.00
22 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 10.00 Barbora Cidlíková Transfery 10.00
23 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 10.00
24 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jana Setínková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
26 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 10.00 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 10.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
28 Anna Fauová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018