Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Ženy
17. 8. 2013 - 18. 8. 2013
PROPOZICE Začátek kvalifikace v 16:00. Rozpis utkání v článku "Staropramen Cool Super Cup v Praze 16.-18.8.2013 - rozpis utkání" na cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 80.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Patricia Missottenová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
6 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 60.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 50.00
8 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
9 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 40.00
12 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
13 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00
14 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 30.00
15 Barbora Pilátová 30.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Simona Valášková 30.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00
17 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00 Gabriela Kos Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
18 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 20.00 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 20.00
19 Nora Havlínová 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
20 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
21 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.00 Lenka Cimpová Prague beach team, z.s. 10.00
22 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 10.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00
23 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 10.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 10.00
24 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jana Setínková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 10.00
26 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 10.00 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 10.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
28 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 10.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018