Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Halové MČR

6. 3. 2010 - 7. 3. 2010
Body z halového mistrovství ČR jsou do žebříčky přepočítávány na základě rozhodnutí VV ABV ČVS

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
3 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
7 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Eva Weissová 10.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 10.00 neznámá hráčka 0.00
9 Adéla Chalcarzová 8.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
10 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 8.00 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 8.00
11 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 8.00
12 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 8.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 8.00
13 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 6.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 6.00
14 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 6.00
15 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00 Ivana Pilavková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00
17 Lenka Knězová 4.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 4.00
18 Kateřina Pešťáková 4.00 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 4.00
21 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 2.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00
22 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 2.00 Barbora Davidová 2.00
23 Blanka Slováčková 2.00 Veronika Tichá 2.00
© ČVS 2015-2018