Staropramen Cool Český pohár / Chodov u KV


kategorie: Ženy
31. 5. 2014 - 1. 6. 2014

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 70.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00 Hana Třešňáková 63.00
3 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 56.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 56.00
4 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 49.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 49.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 42.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 42.00
6 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 42.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 42.00
7 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 35.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 35.00
9 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 28.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
10 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 28.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 28.00
11 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 28.00
12 Gabriela Gergelyová 28.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 28.00
13 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00
14 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Nora Havlínová 21.00
15 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 21.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 21.00
16 Iveta Kóšová 21.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 21.00
17 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 14.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00
18 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 14.00 Linda Dvořáková Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 14.00
19 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 14.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 14.00
20 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 14.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 14.00
21 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 14.00 Jana Setínková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00
22 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 14.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 14.00
23 Hana Kodedová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 14.00 Lucie Čencová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
24 Hana Linková Prague beach team, z.s. 14.00 Ludmila Plomerová Volejbalový klub Třebíč 14.00
25 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 7.00 Patricie Rozsypalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
26 Denisa Prokopová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7.00 Tereza Čermáková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
© ČVS 2015-2018