IDEASTAV CUP Letní pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
19. 7. 2014 - 20. 7. 2014

PROPOZICE

  • v So i Ne se začíná v 8:30!
  • páteční kvalifikace od 14h, rozšířena na 24 dvojic, propozice aktualizovány

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 0 Veronika Písková 0
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 32.00
4 Hana Třešňáková 28.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 28.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00
6 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
7 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
8 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 20.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 16.00
10 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 16.00
11 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 16.00
12 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 16.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 16.00
13 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Nora Havlínová 12.00
14 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 12.00
15 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 12.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 12.00
16 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Iveta Kóšová 12.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 8.00
18 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 8.00 Jana Štefflová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 8.00
19 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 8.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
20 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 8.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 8.00
21 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 8.00
22 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 8.00
23 Zuzana Lukšíková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 8.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 8.00
24 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 8.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 8.00
25 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 4.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 4.00
26 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 4.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 4.00
27 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
28 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 3.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 3.00
29 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 3.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 3.00
30 Lucie Čencová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Hana Kodedová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00
31 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
32 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 3.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
33 Petra Čechová TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 3.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 3.00
34 Michaela Jandová 3.00 Karolína Paulová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 3.00
35 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Markéta Nedbálková 2.00
36 Patricie Rozsypalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 2.00 Tereza Čermáková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 2.00
37 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Markéta Majdáková 2.00
38 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 2.00 Anna Závodská TJ Jižní Město Chodov, z.s. 2.00
39 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 2.00 Klára Trunečková VSK ČVUT Praha z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018