Halové mistrovství ČR 2015 / Brno


kategorie: Ženy
21. 3. 2015 - 22. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Na tento turnaj se nedá přihlásit ve VISu.
Účastníci - viz propozice:

  • 4 dvojice dle bodů (z přihlášených k 20.2. 20h)
  • 8 dvojice z kvalifikací (ČB, Praha, Brno)
  • 1 DKP
  • 3 SVK
 
Online výsledky jednotlivých zápasů budou k dispozici na tomto odkazu:
 
update 20/3 20:30h
  • doplněny výsledky kvalifikace Brno, google excel aktualizován - pořadí zápasů  kurtů naleznete tam

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natália Dubovcová SVK 40.00 Dominika Nestarcová 40.00
2 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 32.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 28.00
5 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 24.00
6 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
7 Nina Ahtiainen FIN 20.00 Ida Sinisalo FIN 20.00
8 Ludmila Jelínková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 20.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 16.00
10 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 16.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 16.00
11 Silvia Poszmiková SVK 16.00 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 16.00
12 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 16.00
13 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
14 Nora Havlínová 12.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
15 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
16 Romana Jurenková 12.00 Zuzana Šajmovičová 12.00
© ČVS 2015-2018