2.kvalifikace na HMČR mužů 2015 - Praha


kategorie: Muži
28. 3. 2015

detaily zde:

http://www.cvf.cz/?clanek=14363

Přihlášky/odhlášky do St 25.3. 20h

Systém - muži: sobotní pražská kvalifikace o 4 postupová místa v Praze 28.3.2015

kapacita - 32 dvojic (8 skupin po 4) v nich se hraje na 2 vítězné sety beze ztrát do 21, 1. a 2. ze skupin postupují do play-off o postup do hlavní soutěže (o pořadí ve skupinách bude při rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas). Play-off na 1 prohru se hraje na 2 vítězné sety. Kdo prohraje v playoff v 1.kole je 21.-28. na HMČR 2015, kdo v 2.kole je 17.-20. na HMČR 2015

Start hry kvalifikace v 9:00, hrajeme na 7 kurtech Beachklubu Pankrác

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 0.00
1 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 0.00
1 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 0.00 Tomáš Váňa 0.00
1 Jaroslaw Lech POL 0.00 Piotr Janiak POL 0.00
17 Michal Hons Prague beach team, z.s. 8.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 8.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 8.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 8.00
17 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 8.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 8.00
17 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Jakub Pivoňka Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 8.00
21 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 4.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 4.00
21 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 4.00
21 Pavel Krč 4.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 4.00
21 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 4.00 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 4.00
21 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 4.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 4.00
21 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 4.00
21 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 4.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 4.00
21 Martin Chlupáč Beach Service club z.s. 4.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
29 Tomáš Holý TJ Lokomotiva Rakovník, z.s. 3.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.00
29 Jan Stránský Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00 Martin Jícha Volejbalový klub Choceň, z.s. 3.00
29 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Jiří Kawan 3.00
29 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 3.00 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
29 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
29 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.00 Tomáš German TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.00
29 Dawid Drobiecki POL 3.00 Antoni Daniluk POL 3.00
29 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.00
37 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 2.00 Milan Kodídek Tělovýchovná jednota PRAGA 2.00
37 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 2.00
37 Jakub Vála Beach Service club z.s. 2.00 Jakub Brabec USK Slavia Plzeň, z.s. 2.00
37 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 2.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 2.00
37 David Novotný VK Lvi Praha, z.s. 2.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.00
37 Matyáš Podstránský 2.00 David Mokoš 2.00
37 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Kryštof Hochmann Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00
© ČVS 2015-2018