Halové mistrovství ČR U22 2015 / Praha - Střešovice


kategorie: Muži
4. 4. 2015 - 5. 4. 2015

update 2.4.

kvalifikace:

  • začátek sobotní kvalifikace bude od 12h, do té doby bude mít všechny 4 kurty pro sebe dámská kvalifikace
  • Tj. start prvních zápasů 12:00, prezence do 11:30
update 3.4. 20h - kvalifikace

systém pánské kvalifikace:
  • 6 dvojic, 4 dvojice postupují do neděle
  • první kolo 1-6,2-5,3-4, vítězové postupují do neděle, prohraní budou hrát ve 3.členné skupině o 4.postupové místo
update 4.4. 18h - hlavní soutěž
  • opraveno pořadí dle výsledků kvalifikace
  • doplněný pavouk se systémem double KO pro 12 dvojice
  • první kolo zápasy S8-S9 a S5-S12, druhé kolo S6-S11, S7-S10, dále viz pdfníže v přílohách
  • toto nasazení je konečné, klidně si spočítejte kdy hrajete a doražte později, pokud to ale někdo spočítá špatně a nestihne svůj zápas, tak má smůlu a skreč zápasu

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 27.00 Tomáš Váňa 27.00
3 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 24.00
4 Radek Němec SK HAMR, z.s. 21.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
5 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 18.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 18.00
5 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00
7 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Filip Střelka Patriot Čelákovice, spolek 15.00 Jakub Heřman Sportovní klub Meteor Praha 15.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Dominik Joza Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
9 Matouš Pčola 12.00 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00
9 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
13 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Michael Kovařík VK Lvi Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018