Staropramen Cool Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Ženy
16. 5. 2015 - 17. 5. 2015

Hracím míčem tohoto turnaje je Mikasa VLS300

Vjezd do areálu možný také z ulice Žernosecká!

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 70.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00
2 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 63.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 56.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 56.00
4 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 49.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 49.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
7 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 35.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 35.00
7 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 35.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 35.00
9 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 28.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 28.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 28.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 21.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 21.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 21.00
13 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 21.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 21.00
13 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 21.00 Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 21.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 14.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 14.00 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
17 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 14.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 14.00
17 Nora Havlínová 14.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Silvia Poszmiková SVK 14.00 Ludmila Jelínková TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 14.00
17 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 14.00 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Iveta Kóšová 14.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 14.00
25 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 7.00 Tereza Pecháčková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 7.00
25 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 7.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 7.00
27 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 3.50 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 3.50
27 Lucie Čabanová Prague beach team, z.s. 3.50 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 3.50
27 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 3.50
27 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.50 Eliška Ceznerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.50
27 Kateřina Kluzová 3.50 Vedrana Ajdin Stříbrná Beachklub Ládví z.s. 3.50
27 Valentýna Hypšová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Jolana Prokopová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 3.50
27 Michaela Jandová 3.50 Natalie Šmídová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018