Staropramen Cool Český pohár / BA Brno


kategorie: Ženy
30. 5. 2015 - 31. 5. 2015

update 25.5. 

  • kvalifikace rozšířena na 24 dvojic (herní systém Q32), čas začátku kvalifikace 14:00
Online výsledky - hlavní soutěž

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 70.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 70.00
2 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 63.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 56.00
4 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 42.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 42.00
5 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
7 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 35.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 35.00
7 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 35.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 35.00
9 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 28.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 28.00
9 Zuzana Šajmovičová 28.00 Monika Šmitalová SVK 28.00
13 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 21.00 Silvia Poszmiková SVK 21.00
13 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 21.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 21.00
13 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
13 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 21.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
17 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 14.00
17 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 14.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 14.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 14.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00
17 Tina Turnerová SVK 14.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 14.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00
17 Ľubica Šipošová SVK 14.00 Lucie Behúnová 14.00
17 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
25 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Nora Havlínová 7.00
25 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 7.00
27 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 3.50
27 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Iveta Kóšová 3.50
27 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 3.50
27 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.50 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 3.50
27 Klára Trunečková VSK ČVUT Praha z.s. 3.50 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.50
27 Valentýna Hypšová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Pavla Rozkydálková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3.50
27 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 3.50 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 3.50
27 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 3.50 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
35 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 1.75 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
35 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1.75
35 Veronika Lésková 1.75 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
© ČVS 2015-2018