Staropramen Cool Český pohár / Pňov-Předhradí


kategorie: Muži
30. 5. 2015 - 31. 5. 2015

update 26/5

  • pro velký zájem po vzoru Brna kvalifikace rozšířena na 24 dvojic, začátek kvalifikace 14:00

update 27/5

  • systém kvalifikace Q32 na 4 kurtech

update 28/5

  • odhláška JAR dvojice (nedostali víza)
Online výsledky - hlavní soutěž

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 70.00
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 63.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 63.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Tomáš Váňa 49.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 42.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 42.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 42.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 35.00
7 Petr Sedláček 35.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 35.00
9 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 28.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 28.00
9 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 28.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 28.00
9 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
13 Michal Hons Prague beach team, z.s. 21.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 21.00
13 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 21.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 21.00
17 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 14.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00
17 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 14.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 14.00
17 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 14.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 14.00
17 Ján Namešanský SVK 14.00 Michal Hovorka SVK 14.00
25 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 7.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 7.00
25 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 7.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 7.00
27 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Michal Rázek 3.50
27 Jakub Pivoňka Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 3.50 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 3.50 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
27 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 3.50
27 Pavel Krč 3.50 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3.50
27 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 3.50
27 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 3.50 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 3.50
27 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Jakub Sobek "SK Prosek Praha" 3.50
35 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 1.75 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 1.75
35 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 1.75 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 1.75
35 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 1.75 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 1.75
35 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 1.75 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 1.75
35 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 1.75 David Hroníček Prague beach team, z.s. 1.75
35 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75
35 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.75 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.75
© ČVS 2015-2018