Staropramen Cool Český pohár / Opava


kategorie: Ženy
20. 6. 2015 - 21. 6. 2015

Kvalifikace se bude hrát systémem Q12 (na 2. porážky) od 16.00 na dvou kurtech.

Update 16/6 20:30

  • nasazení již po aplikaci DK (žádné žádosti o DK :)

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 63.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 56.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 56.00
4 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 49.00
5 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 42.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 42.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
7 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Iveta Kóšová 35.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 28.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 28.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 28.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
13 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 21.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 21.00
13 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00
13 Gabriela Pokorná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Tereza Pitrová 21.00
17 Silvia Poszmiková SVK 14.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 14.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
17 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 14.00
17 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 14.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Tereza Pecháčková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 14.00 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 14.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 14.00
17 Jana Ochvatová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00
17 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00 Vendula Píšalová 14.00
25 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 7.00 Rozálie Lahutová Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Michaela Cvancigerová 7.00 Martina Smijová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018