Staropramen Cool Český pohár / Chodov


kategorie: Ženy
1. 8. 2015 - 2. 8. 2015

update 28/7 20h  ... žádné žádosti o DK

update 29/7 12h ... počet přihlášek klesnul na 24 dvojic, páteční kvalifikace se ruší 

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Formánková Beachklub Ládví z.s. 70.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 70.00
2 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 63.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 63.00
3 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 56.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 56.00
4 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 49.00
5 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 42.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 35.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 35.00
7 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 35.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 28.00 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 28.00
9 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 28.00
9 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
13 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 21.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
13 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 21.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 21.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 21.00
17 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 14.00 Ludmila Plomerová Volejbalový klub Třebíč 14.00
17 Hana Linková Prague beach team, z.s. 14.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 14.00 Alena Šnicerová SK HAMR, z.s. 14.00
17 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 14.00 Andrea Zelenková Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 14.00
17 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00 Nora Havlínová 14.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 14.00 Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 14.00
17 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 14.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Markéta Majdáková 14.00
© ČVS 2015-2018