Pískomil Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
6. 6. 2015

poznámka 1/6

  • Začátek hlavní soutěže nejdříve v 10:15 (po skončení 8 zápasů mužů), hraje se na 2 kurtech

update 4/6

  • Začátek hlavní soutěže nejdříve v 10:15 (po skončení 8 zápasů mužů), hraje se na 3 kurtech

update 5/6

  • vzhledem k počtu přihlášených dvojic se kvalifikace nekoná

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
2 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00
3 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 32.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 32.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00
5 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 24.00 Veronika Zamykalová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 24.00
7 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Iveta Kóšová 20.00
7 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 20.00
9 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 16.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 16.00
9 Eliška Kasáková VK Karviná, z.s. 16.00 Hana Kučerová SPORTOVNÍ KLUB - VOLEJBAL SLAVIA ORLOVÁ, spolek 16.00
9 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 16.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
13 Tereza Pecháčková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00 Adéla Halátková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
13 Jana Ochvatová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Alexandra Michalcová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 12.00 Kateřina Baránková TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018