Letní pohár / BC Brno


kategorie: Muži
22. 8. 2015 - 23. 8. 2015

Poznámka 18. 8. 2015:

  • Hracím míčem turnaje bude Gala Smash Plus 6
  • kvalifikace na LP na Sokoláku obou kategorií začíná v pátek 21.8.2015 ve 14.00 hod
 
Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00
3 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Tomáš Váňa 32.00
4 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 24.00
5 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 24.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 24.00
7 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 20.00
7 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 20.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 16.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 16.00
9 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 16.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 16.00
13 Radomír Vinkler Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 12.00
13 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.00 Marek Šimko START B6, z.s. 12.00
13 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 12.00
17 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 8.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00
17 Lubomír Kuchta Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00 Jan Biječek SK Beachvolleyball Slavkov, spolek 8.00
17 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 8.00 Viktor Kozubík Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 8.00
17 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 8.00 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 8.00 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 8.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 8.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 8.00
17 Adam Hejna Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
25 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Jan Hanák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 4.00
25 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 4.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 4.00
25 Tomáš Novotný Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00 Petr Voznica Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00
28 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 2.00 Patrik Lakkis 2.00
© ČVS 2015-2018