Thajské masáže Kiwi Letní pohár / Praha, Střešovice


kategorie: Ženy
4. 7. 2015 - 5. 7. 2015

Zejména pro mimopražské zde mám upozornění - pozor na kompletní uzavírku strahovského tunelu v době 4-14/7, až budete pospíchat na registraci na turnaj :)

Update 2/7 12h

  • odhláška dvojice Olivová/Háječková
Online výsledky (hl.soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 32.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 28.00
5 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 24.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00
5 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
7 Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 20.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00
7 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 20.00
9 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Veronika Výborná TJ Slovan Chabařovice, z.s. 16.00
9 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 16.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00
13 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Iveta Kóšová 12.00
13 Kateřina Kluzová 12.00 Lucie Kufová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 12.00
13 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 12.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Markéta Majdáková 8.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 8.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 8.00 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Lenka Grygarová Vavřinec Kladno o.s. 8.00 Silvia Poszmiková SVK 8.00
17 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Nora Havlínová 8.00
17 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 8.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 8.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00
25 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 4.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 4.00
25 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 4.00 Lucie Čabanová Prague beach team, z.s. 4.00
27 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 2.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 2.00
27 Jana Šimanicová SVK 2.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 2.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 2.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Hana Maisnerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.00 Eliška Ceznerová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.00
27 Adriana Machová 2.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 2.00
27 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 2.00 Klára Trunečková VSK ČVUT Praha z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018