Letní pohár / BC Brno


kategorie: Ženy
22. 8. 2015 - 23. 8. 2015

Poznámka 18/8 

  • Hracím míčem turnaje bude Gala Smash Plus 6
  • kvalifikace na LP na Sokoláku obou kategorií začíná v pátek 21.8.2015 ve 14.00 hod
Update 19/8 12h
  • počet dvojic klesnul na 24, kvafikace se ruší

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 40.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Magda Králíková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 32.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Iveta Kóšová 24.00
7 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 20.00
7 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 20.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 20.00
9 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 16.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 16.00
9 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 16.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 16.00
9 Monika Burianová VK Rakovník - volejbalový klub, z.s. 16.00 Jana Štefflová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 16.00
13 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Jana Šimanicová SVK 12.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00
17 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Hana Kučerová SPORTOVNÍ KLUB - VOLEJBAL SLAVIA ORLOVÁ, spolek 8.00 Eliška Kasáková VK Karviná, z.s. 8.00
17 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Veronika Lésková 8.00 Kristýna Pavlovská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 8.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00
© ČVS 2015-2018