Staropramen Cool Super Cup / Praha


kategorie: Muži
15. 8. 2015 - 16. 8. 2015

Online výsledky kvalifikace: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epizaE29qs40Oh-hYLFu-N2zVrx-qExz12JnddJnBlU/edit?usp=sharing

Online výsledky hlavní soutěže: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pUcohOgzgLykH7Pzy0xvAEfG7TAJincvJ_sN0Zf_clI/edit?usp=sharing

Poznámka 4. 8. 2015: Hracími míči turnaje jsou míče Mikasa VLS300.

Poznámka 8. 8. 2015: Standardní uzávěrka přihlášek do turnaje je v pondělí 10. 8. v 20:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 100.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 100.00
2 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 90.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 90.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 70.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 70.00
5 Filip Habr Kladno volejbal cz 90.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
5 Ruslans Sorokins 60.00 Toms Benjavs LAT 60.00
7 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Tomáš Váňa 50.00
7 Viktors Korzenevics LAT 50.00 Toms Smedins LAT 50.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 40.00
9 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 40.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 40.00
13 Michal Hons Prague beach team, z.s. 30.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 30.00
13 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 30.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00
13 Petr Sedláček 30.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
13 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 20.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 20.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 20.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
21 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 15.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
21 Jiří Kraffer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 15.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 15.00
21 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 15.00
21 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 15.00
21 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 15.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 15.00
21 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 15.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00
21 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 15.00
21 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 15.00
© ČVS 2015-2018