Staropramen Cool Super Cup / Opava


kategorie: Ženy
11. 9. 2015 - 13. 9. 2015

Poznámka 8. 9. 2015: Ředitelkou turnaje je Světlana Šťastná, tel. 739477052.

Online výsledky (kvalifikace i hlavní soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 100.00
2 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 80.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 80.00
4 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 70.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 60.00
7 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 50.00
7 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 50.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 40.00
9 Silvia Poszmiková SVK 40.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 40.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
13 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 30.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Iveta Kóšová 30.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 30.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 30.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 30.00
17 Hana Kučerová SPORTOVNÍ KLUB - VOLEJBAL SLAVIA ORLOVÁ, spolek 20.00 Eliška Kasáková VK Karviná, z.s. 20.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00
17 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
© ČVS 2015-2018