Halové mistrovství ČR 2016 / Praha - Pankrác


kategorie: Muži
18. 3. 2016 - 20. 3. 2016

1.kvalifikace proběhne v So 12.3. v Brně - centrum Viktria (o 2 4 místa do hl.soutěže)
2.kvalifikace v Pá 18.3. - před HMČR (o 4 místa do hl.soutěže)

Brněnská kvalifikace je vypsaná separátně od hlavní soutěže. Není třeba se hlásit na obě akce (kvalifikace v Brně, hl.soutěž v Praze) pokud zde není šance dostat se přímo na body do hl.soutěže.

 

update 14/3

kvalifikace Pá 18.3.

  • 16 pavouk na 2 KO
  • semifinalisté postupují do hlavni soutěže
  • start kvalifikace v patek 18.3. v 15:00

Online průběh hlavní soutěže (So+Ne)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 50.00
2 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 45.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Ingars Ivanovs 40.00 Ruslans Sorokins 40.00
4 Petr Sedláček 35.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 35.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 30.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
5 Julian Hörl 30.00 Daniel Hupfer 30.00
5 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Tomáš Váňa 30.00
9 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 20.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 20.00
9 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 20.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00
9 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 20.00
9 Jörg Wutzl 20.00 Simon Frühbauer 20.00
17 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 10.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 10.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 10.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 10.00
17 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 10.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 10.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 10.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 10.00
17 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 10.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 10.00
17 Peter Sova SVK 10.00 Matěj Kollár SVK 10.00
17 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Filip Pecserke 10.00
25 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 5.00
25 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 5.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 5.00
25 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 5.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 5.00
25 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Michael Gottwald Volejbalový klub Chudák pes 5.00
25 Michal Rázek 5.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
25 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 5.00
25 Lukáš Borek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Aleš Kala 5.00
25 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 5.00 Riziero Boccia Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
33 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.50 Tomáš German TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.50
33 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 2.50 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.50
35 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 1.00 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.00
37 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 0.50 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.50
37 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.50 Jiří Kawan 0.50
© ČVS 2015-2018