Staropramen Cool Český pohár / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
28. 5. 2016 - 29. 5. 2016

update 24/5

Rozhodnutí :

  • 1. Předseda ABV schvaluje rozšíření obou turnajů obou kategorií na 32.
  • 2. Předseda ABV schvaluje vyjimku pro tyto turnaje : na kurtech 3 a 4 obou kategorií nebudou podavači
  • 3. hlavní soutěž se bude hrát systémem M32skup, kvalifikace systémem Q24
update 25/5 
  • odhláška dvojice z hl.soutěže (postup Satelite Ankara)
update 27/5 7h
  • dle hracího řádu se systém kvalifikace mění z Q24 na Q16m a první 3 dvojice (z kvalifikace) se automaticky posouvají do sobotní hl.soutěže. Viz. rozpis a nasazení v dokumentu online výsledky
  • aktuální nasazení na webu je také již vč. této změny
Poznámka 27/5:
Dvojice nasazené na 1. - 8. pozici v hlavní soutěži NEMAJÍ garantovaný začátek startu v 10:30.
 
Online výsledky:
 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00
3 Ľubica Šipošová SVK 56.00 Nina Herelová SVK 56.00
4 Nina Ahtiainen FIN 49.00 Ida Sinisalo FIN 49.00
5 Martyna Wardak 42.00 Katarzyna Kociolek 42.00
5 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 42.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 42.00
5 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 42.00 Michaela Majzúnová 63.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Justyna Tylutki POL 28.00 Michalina Tokarska 28.00
9 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 28.00
9 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Lenka Valentová Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 28.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Hana Třešňáková 28.00
17 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 14.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 14.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 14.00 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 14.00
17 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 14.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 14.00
17 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 14.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 14.00
17 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 14.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 14.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 14.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.00
17 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 14.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
25 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 7.00 Kristýna Posltová 7.00
25 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 7.00
25 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 7.00 Kateřina Pospíšilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.00
25 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 7.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 7.00
25 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 7.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 7.00
25 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 7.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 7.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
33 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 3.50 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
33 Jana Šimanicová SVK 3.50 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 3.50
35 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 1.75 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 1.75
35 Jitka Krejsová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 1.75 Kamila NEMASTOVÁ Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 1.75
35 Tereza Patočková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 1.75 Julie Chadimová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 1.75
35 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 1.75 Alena Dutková Prague beach team, z.s. 1.75
35 Karolína Janoušková 1.75 Tereza Štěpánková 1.75
© ČVS 2015-2018