Staropramen Cool Český pohár / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
28. 5. 2016 - 29. 5. 2016

update 24/5

Rozhodnutí :

  • 1. Předseda ABV schvaluje rozšíření obou turnajů obou kategorií na 32.
  • 2. Předseda ABV schvaluje vyjimku pro tyto turnaje : na kurtech 3 a 4 obou kategorií nebudou podavači
  • 3. hlavní soutěž se bude hrát systémem M32skup, kvalifikace systémem Q24
Poznámka 27/5
Dvojice nasazené na 1. - 8. pozici NEMAJÍ garantovaný začátek startu v 10:30.

Online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 70.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 63.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 56.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 56.00
4 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 49.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 49.00
5 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 42.00
5 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 42.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 42.00
5 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 42.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00
9 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 28.00
9 Adam Kozák Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 28.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 42.00
9 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 28.00 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 28.00
9 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 28.00
9 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 28.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
17 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 14.00 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 14.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
17 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 14.00
17 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 14.00 Jiří Egersdorf Sportovní klub Meteor Praha 14.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 14.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 14.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00
17 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 14.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 14.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00
25 Jakub Vála Beach Service club z.s. 7.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 7.00
25 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 7.00
25 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 7.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 7.00
25 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00
25 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 7.00
25 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Michal Rázek 7.00
33 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 3.50
33 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50
33 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 3.50 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 3.50
36 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 1.75 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 1.75
36 David Zehnálek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 1.75 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 1.75
36 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1.75
36 Michal Borski Volejbal Ostrava, s.r.o. 1.75 Jan Brauner Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 1.75
36 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 1.75 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 1.75
36 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Kryštof Hochmann Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75
36 Tomáš Kaloč Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 1.75 Jakub Vašut Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 1.75
36 Martin Bárta Beach Service club z.s. 1.75 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 1.75
36 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 1.75 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 1.75
36 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75 Richard Stanislav Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 1.75
36 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 1.75 David Hroníček Prague beach team, z.s. 1.75
© ČVS 2015-2018