Staropramen Cool Český pohár / Pňov


kategorie: Muži
2. 7. 2016 - 3. 7. 2016

Update 29/6: Začátek kvalifikace bude v 15:00. Kvalifikace se bude hrát na 4 kurtech.

 

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 56.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 56.00
4 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 49.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 49.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00
5 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 42.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 42.00
7 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 35.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 35.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 35.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00
9 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Lukas Demar Transfery 28.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 28.00
9 Ján Namešanský SVK 28.00 Michal Hovorka SVK 28.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
13 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 21.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 21.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
17 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
17 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 14.00 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 14.00
17 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 14.00 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 14.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 14.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Matěj Kollár SVK 14.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 14.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00
25 Michal Palas Beach Service club z.s. 7.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
25 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00
27 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50
27 Jan Hanák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 3.50 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 3.50 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 3.50
27 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3.50 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 3.50
27 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Peter Sova SVK 3.50
27 Michal Valík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Jan Kupčík 3.50
© ČVS 2015-2018