Staropramen Cool Český pohár / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
9. 7. 2016 - 10. 7. 2016
Přílohy

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 70.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 70.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 63.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 63.00
3 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 56.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 56.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 42.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 42.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 42.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00
7 David Kufa SK HAMR, z.s. 35.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 35.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
9 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
9 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 28.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 28.00
13 Jakub Motyčka Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 21.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00
13 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 31.50 Jakub Gála Kladno volejbal cz 21.00
13 Jan Chalupa Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 21.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 21.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 14.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00
17 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 14.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 14.00
17 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Matěj Kollár SVK 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 14.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 14.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
25 Lukáš Borek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 Aleš Kala 7.00
25 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 7.00 Jakub Grohar 7.00
27 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 3.50 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 3.50
27 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 3.50 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3.50 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 3.50
27 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50
27 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Jaromír Jurča 3.50
27 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50 Ondřej Kroča Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018