Staropramen Cool Český pohár / Chodov


kategorie: Ženy
9. 7. 2016 - 10. 7. 2016

Update 5. 7.: Změna formátu hlavní soutěže. Nově bude hlavní soutěž pro 32 dvojic, model M32skup. Hlavní soutěž se odehraje v sobotní části na 4 kurtech.

 

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 63.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 63.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 49.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Hana Třešňáková 42.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 42.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
9 Hana Linková Prague beach team, z.s. 28.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 28.00
9 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 42.00
9 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00
9 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 28.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 28.00
9 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 28.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 28.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 28.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 14.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 14.00
17 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 14.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 14.00
17 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Markéta Majdáková 14.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 14.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 14.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.00
17 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 14.00
17 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00
25 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Eva Štorková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 7.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 7.00
25 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 7.00 Kristýna Posltová 7.00
25 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 7.00 Michaela Majzúnová 7.00
25 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 7.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 7.00
25 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Natálie Szep Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
© ČVS 2015-2018