Staropramen Cool Super Cup / Praha (Pankrác)


kategorie: Muži
11. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Poznámka 17. 5. 2016: Změna místa konání, nově se turnaj odehraje v areálu Beachklubu Pankrác v Praze.

Poznámka 23. 5. 2016: Pro turnaje dospělých Staropramen Cool Super Cup v Praze na Pankráci a Letní pohár v Kutné Hoře konané od 10. do 12. 6. 2016 bude v platnosti tyto úpravy: Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup i na Letní pohár. Pokud bude dvojice ve středu ve 12:00 nasazená do kvalifikace SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci SC, poté dle výsledku neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu před 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic.
Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.


Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 80.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 80.00
4 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 70.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 70.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 60.00
5 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 60.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 50.00
7 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 50.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 40.00
9 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
9 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 40.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 40.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 30.00
13 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 30.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 20.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 20.00
17 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Michal Rázek 20.00
17 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 20.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00
21 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 15.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 15.00
21 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 22.50
21 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 15.00 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 15.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 15.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 15.00
21 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 15.00
21 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 15.00 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00
21 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
21 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018