Staropramen Cool Super Cup / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
10. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Poznámka 17. 5. 2016: Změna místa konání, nově se turnaj odehraje v areálu Beachklubu Pankrác v Praze.

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 90.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
3 Marloes Wesselink 80.00 Laura Bloem 80.00
4 Nina Herelová SVK 70.00 Ľubica Šipošová SVK 70.00
5 Martina Trpišovská Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 60.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
7 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 50.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Hana Třešňáková 40.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
13 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Hana Linková Prague beach team, z.s. 30.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 30.00
13 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 30.00 Markéta Majdáková 30.00
13 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 30.00
17 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Michaela Majzúnová 30.00
17 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 20.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00
20 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.00
20 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 15.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 15.00
20 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 15.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 15.00
20 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 15.00
20 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 15.00
20 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
20 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 15.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
20 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018