Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Staropramen Cool Super cup / Praha (Ládví)

27. 8. 2016 - 28. 8. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Parcej POL 100.00 Bartlomiej Dzikowicz POL 100.00
2 Jan Pokersnik SLO 90.00 Nejc Zemljak SLO 90.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 80.00 Michal Bíza SK HAMR, z.s. 80.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 70.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 60.00
5 Sven Vismans 60.00 Mees Blom 60.00
7 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 50.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 50.00
7 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 50.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Martin Pihera SK Dansport Praha, z.s. 40.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
9 Jakub Zdybek 40.00 Pawel Lewandowski 40.00
13 Ondřej Přidal 30.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Jakub Gála Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 45.00
13 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
13 Kamil Radzikowski 30.00 Marcin Szczechowicz 30.00
17 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
17 Tomasz Sinczak 20.00 Robert Zuchowski 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00
21 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 20.00
21 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 20.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 20.00
21 Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 20.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 20.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 20.00
21 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00
21 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 20.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
21 Petr Sedláček SK Dansport Praha, z.s. 20.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00
© ČVS 2015-2018