Destro Cup Letní pohár / Kladno


kategorie: Muži
21. 5. 2016 - 22. 5. 2016

update 12/5

  • Turnaj pro velký zájem rozšířen pro 24 dvojic + 16 dvojic kvalifikace.
  • Upozornění: Rozcvičovací kurt není k dispozici - rozcvičení na antukovém kurtu nebo trávníku. 
  • Vzdálenost mezi kurty je 3,7 m, vedle kurtu 2,6 m a za kurtem 3,3 m.

update 19/5 10h

  • odhláška dvojice z kval.

update 19/5 12h

  • v příloze mapka příjezdu/parkování (kvůli rekonstrukci náměstí)

update 19/5 18h

  • odhláška dvojice z kval.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 36.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 36.00
3 Michal Hovorka SVK 32.00 Ján Namešanský SVK 32.00
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
7 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 16.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 16.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00 Petr Sedláček 16.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 16.00 Dominik Fořt VK Ostrava, s.r.o. 16.00
9 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Filip Křesťan Kladno volejbal cz 16.00
13 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 12.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 12.00
13 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
13 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 12.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00
17 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 8.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 8.00
17 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 8.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 8.00
17 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 8.00
17 Michal Rázek 8.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 8.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 8.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 8.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 8.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 8.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 8.00
17 Ondřej Lenc Kladno volejbal cz 8.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 8.00
25 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 4.00 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 4.00
25 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 4.00 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
27 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 2.00
27 Jakub Vála Beach Service club z.s. 2.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 2.00
27 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 2.00 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 2.00
27 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 2.00 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 2.00
27 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 2.00 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 2.00
27 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.00
27 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 2.00
27 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00
© ČVS 2015-2018